NAJBLIŻSZE MINI-WARSZTATY

Sobotnie spotkania odbywające się od 12:30 do 15:30, poświęcone tematom związanym z praktyką jogi.
Koszt udziału w zajęciach to 300 zł i obejmuje teorię, praktykę i poczęstunek :)

JOGA ODDECH

15 STYCZNIA 2022

Warsztat trwa 3h i obejmuje wprowadzenie, praktykę podstawowych asan z ich omówieniem, wstęp do oddechu i relaksację. Dowiesz się, czym jest świadomy oddech, jaką rolę odgrywa w naszym życiu, jak nauczyć się świadomie oddychać i po co. Doświadczysz uważności i dowiesz się, jak pilnować, żeby nie uciekała. 

To dobry warsztat dla osób początkujących i takich, które chcą wykształcić dobre nastawienie do praktyki i ugruntować jej miejsce w swoim życiu.

OmYoga76.jpg
IMG_6363.jpg

WSTĘP DO PRAKTYKI WŁASNEJ

22 STYCZNIA 2022

Warsztat przeznaczony dla osób już praktykujących, chcących pogłębić zrozumienie jogi i zdobyć umiejętność ułożenia praktyki w domu.

Podczas zajęć omówię, co jest najważniejsze w praktyce indywidualnej, czym się kierować, jakie są poszczególne segmenty składające się na praktykę.

CHATURANGA & SIRSASANA

26 LUTEGO 2022

Chaturanga i sirsasana - dwie pozycje w jodze, które budzą duże zainteresowanie i emocje. Każdy chce osiągnąć pozycję kija i stanie na głowie - dlaczego tak jest? Jak się do tych asan przygotować i dlaczego to przygotowanie jest takie ważne? W końcu - kiedy jesteśmy gotowi żeby te pozycje zrobić? 

To wszystko na naszym nowym mini-warsztacie, który powstał dzięki Waszym zapytaniom i prośbom :)

IMG_6621.heic