IMG_1198_edited.jpg

SZKOLENIA NAUCZYCIELSKIE

Trwają zapisy na 7 edycję szkolenia nauczycielskiego w Om Yoga!
Znamy już daty zjazdów:

5-6 LISTOPADA 2022

19-20 LISTOPADA 2022

17-18 GRUDNIA 2022

7-8 STYCZNIA 2023

22 STYCZNIA 2023 (OBRONA DYPLOMOWA)

Chcesz nauczać jogi? A może szukasz głębszego zrozumienia praktyki i pragniesz się rozwijać? 

Szkolenie nauczycielskie odbywa się w postaci 5 weekendów, podczas których realizujemy mój autorski program nauczania. Grupa jest kameralna: maksymalnie 10 osób.

Spotykamy się w godzinach 12-18, w niedziele 10-18. Plan obejmuje przerwę na wspólny lunch. Łącznie realizujemy 60h programu. Ostatni zjazd niedzielny (12-16) poświęcony jest obronie dyplomu i wspólnej celebracji.

Kurs jest mocno nastawiony na zrozumienie i praktykę (stanowi ok 60% szkolenia). Warunkiem udziału jest minimum dwuletnia praktyka. Jeśli nie jesteś moim uczniem, najlepiej zadzwoń - zaproszę Cię na praktykę w studio a po niej omówimy szczegóły i zasady uczestnictwa w szkoleniu. Koszt szkolenia to 4 300 zł.
Możliwe są raty.

W cenie zajęć jest dyplom, zeszyt z asanami, lunch sobotni i niedzielny oraz prezent-książka :)


Zapraszam serdecznie, 

Basia Łukaszczyk

 
IMG_0963.jpg

CO W PROGRAMIE?

Opracowując ten program zwróciłam uwagę głównie na to, czego mi zabrakło w szkoleniach nauczycielskich. Duży nacisk kładę na praktykę (60%) i pracę z uczniami pod kątem modyfikacji oraz pogłębionej praktyki. Osoby, które kończą mój kurs mogą poprowadzić prawidłową lekcję jogi zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych w wielu wymiarach.


Grupa jest kameralna, co pozwala na bardzo dokładną pracę bez zbędnego wstydu czy rywalizacji. Bardzo ważny jest dla mnie bezpośredni i szczery kontakt z uczestnikami, ponieważ jestem głęboko przekonana, że tylko takie szkolenie kształci naprawdę empatycznych i zaangażowanych nauczycieli jogi.

 

OPINIE O KURSIE NAUCZYCIELSKIM

 

Poprzez uczestnictwo w warsztatach jogi organizowanych przez  Basię nabyłam kompletną wiedzę merytoryczną oraz praktyczną do samodzielnego prowadzenia zajęć a profesjonalizm, zaangażowanie oraz ciepłe podejście Basi pomogły mi przełamać lęki i bariery z którymi wcześniej się borykałam. Wszystkim stojącym przed podjęciem decyzji o udziale w kursie mogę powiedzieć, że najlepsza i najszybciej zwrotna inwestycja to inwestycja w siebie

Monika

ZDJĘCIA ZE SZKOLEŃ

IMG_6007.jpg
IMG_6013.jpg
IMG_6040.heic
IMG_6015.heic
IMG_5993.heic
IMG_6030.heic
IMG_6027.heic