top of page
IMG_1198_edited.jpg

trwają zapisy!

SZKOLENIA NAUCZYCIELSKIE
60 H PRAKTYKI I TEORII

8 edycja szkolenia nauczycielskiego: 7 - 8 października

Chcesz nauczać jogi?

A może szukasz głębszego zrozumienia praktyki i pragniesz się rozwijać? 
 


Szkolenie nauczycielskie odbywa się w postaci 5 weekendów, podczas których realizujemy mój autorski program nauczania. Grupa jest kameralna: maksymalnie 10 osób. Kurs jest mocno nastawiony na zrozumienie i praktykę (stanowi ok 60% szkolenia).

Spotykamy się w godzinach 12-18, w niedziele 10-18. Plan obejmuje przerwę na lunch.

Łącznie realizujemy 60h programu. Ostatni zjazd niedzielny poświęcony jest obronie dyplomu i wspólnej celebracji.

Terminy zjazdów 8 edycji:
13-14 maja, 27-28 maja, 17
-18 czerwca, 24-25 czerwca, 1-2 lipca (zjazd dyplomowy).

Warunkiem udziału jest minimum dwuletnia, regularna praktyka. Jeśli nie jesteś moim uczniem, najlepiej zadzwoń - zaproszę Cię na praktykę w studio a po niej omówimy szczegóły i zasady uczestnictwa w szkoleniu.  Koszt szkolenia to 5000 zł, możliwe są raty.

Po szczegółowy zakres zapraszam do kontaktu telefonicznego: 660 552 991 lub mailowego: omyoga@basialukaszczyk.pl

IMG_0963.jpg

CO W PROGRAMIE?

Opracowując ten program zwróciłam uwagę głównie na to, czego mi zabrakło w szkoleniach nauczycielskich. Duży nacisk kładę na praktykę (70%) i pracę z uczniami pod kątem modyfikacji oraz pogłębionej praktyki. Osoby, które kończą mój kurs mogą poprowadzić prawidłową lekcję jogi zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych w wielu wymiarach.

Grupa jest kameralna, co pozwala na bardzo dokładną indywidualną pracę bez zbędnego wstydu czy rywalizacji. Bardzo ważny jest dla mnie bezpośredni i szczery kontakt z uczestnikami, ponieważ jestem głęboko przekonana, że tylko takie szkolenie kształci naprawdę empatycznych i zaangażowanych nauczycieli jogi.

Minęły już dwa lata odkąd Nadia - moja młodsza 22-letnia córka - dołączyła do Om Yoga jako nauczyciel.  Sama wybrała tę drogę, bez moich specjalnych namawiań. 4 lata temu stwierdziła, że chce przystąpić do 60-godzinnego szkolenia nauczycielskiego, które skończyła z wyróżnieniem, a moja duma nie miała końca.

Potem było jeszcze jedno szkolenie i jeszcze jedno i tak stanęła na sali przed Wami. Jest niesamowicie oddana pięknej praktyce jogi medytacji i oddechu, oddana temu jak pracuje z wami. Nieustannie o coś podpytuje, żeby wiedzieć więcej, próbować innego a dzięki temu być z szerszym spojrzeniem. Często siadamy razem i omawiamy pojedyncze przypadki co tu zrobić lub jak zadziałać żeby było lepiej. Ona ma świeże oko i nowatorskie podejście, ja doświadczenie i odwagę z niego wypływającą.
 

Mam ogromną wdzięczność za to wspólne podążanie, niezwykle wsparcie , wyjątkową relację uczeń - nauczyciel (raz tak, raz tak) mama - córka.

Dziękuję mój aniołku tak dużo mnie uczysz.

324861980_730702351786085_1929654253380948711_n.jpg

OPINIE O KURSIE NAUCZYCIELSKIM

Poprzez uczestnictwo w warsztatach jogi organizowanych przez  Basię nabyłam kompletną wiedzę merytoryczną oraz praktyczną do samodzielnego prowadzenia zajęć a profesjonalizm, zaangażowanie oraz ciepłe podejście Basi pomogły mi przełamać lęki i bariery z którymi wcześniej się borykałam. Wszystkim stojącym przed podjęciem decyzji o udziale w kursie mogę powiedzieć, że najlepsza i najszybciej zwrotna inwestycja to inwestycja w siebie

Monika

ZDJĘCIA ZE SZKOLEŃ

IMG_6007.jpg
IMG_6013.jpg
IMG_6040.heic
IMG_6015.heic
IMG_5993.heic
IMG_6030.heic
IMG_6027.heic
bottom of page